Poland Studio zajmuje się produkcją filmów dokumentalnych i fabularnych przeznaczonych dla telewizji i kina. Założycielkami studia są Monika Derenda i Malwina Antoniszczak.
 
 
Monika Derenda
Producentka filmów i wydarzeń filmowych. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim i zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W latach 2006 – 2013 pracowała w Instytucie Adama Mickiewicza w Warszawie przy projektach filmowych (m.in. nadzór producencki nad filmami z serii Przewodnik do Polaków, organizacja Poland in Close-up na festiwalu w Busan w Korei, retrospektywy mistrzów polskiego kina w filmotekach w Izraelu). W latach 2000 – 2007 pracowała w biurze Krakowskiego Festiwalu Filmowego, gdzie przygotowywała program pokazów pozakonkursowych. W 2005 r. organizowała festiwal polskiego filmu krótkometrażowego Polnischer Kurzfilm Retrospektive w pięciu niemieckich miastach w ramach Roku Polsko-Niemieckiego. W ostatnich latach pracowała m.in. przy produkcji dwóch filmów dokumentalnych na południu Indii i dokumentu o powstawaniu adaptacji Popiołu i diamentu w nigeryjskim Lagos. Mieszka i pracuje w Warszawie.
 

Malwina Antoniszczak
Projektantka, artystka, absolwentka wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz École nationale supérieure de création industrielle - Les Ateliers w Paryżu. W roku 2015/2016 ukończyła program dokumentalny Archidoc w szkole filmowej La Fémis w Paryżu. Od 2008 roku zajmuje się scenografią muzealniczą oraz filmową, realizuje projekty artystyczne i filmowe. Tworzyła projekty dla Muzeum Narodowego w Krakowie, Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie, Instytutu Adama Mickiewicza, Muzeum Historii Polski w Warszawie, Muzeum Historii Fotografii w Krakowie, Studio Munka. W 2014 roku stworzyła scenografię do filmu fabularnego Circus Maximus w reżyserii Bartosza Kulasa.
www.malwinantonisz.pl